Detajet e prones

TRS-0419-1524 Shitet ambjent ndodhet prane ures Vasil Shanto. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1524

Shitje 350,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ambjent ndodhet prane ures Vasil Shanto.
Ka nje siperfaqe prej 133 m2 me certifikate ,por ne total jane 148 m2.
Aktualisht eshte ne gjendje pune si bar dhe playstation
Ka nje investim prej 70.000 euro .
E leshuar me qera 700 euro/ muaji
Cmimi i Shitjes 350.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme