Detajet e prones

TRS-0419-1528 Shitet Apartament 1+1 ndodhet prane gjimnazit Ismail Qemali, ish ATSH-se dhe Ures Tabakeve, - Tirane

  • 0-02-05-4d95dae90d4f2a055b8d61939d0a9187a1709305c6163db06060c5ebfdd86f50_39c9366c
  • 0-02-05-6f60657ae084b5c73408c2fe3444639b5692c3a1281b4e77143c2a7f2a2faea4_91360285
  • 0-02-05-80df9917590bc0139126679e078c5e8ca91d45e410e6587259faabcf545cdb33_5e27eb86
  • 0-02-05-6053a419b1781325e8313c084c205b445c46420e596f1ba95112ac48520e1704_2b76845a
  • 0-02-05-23275bd88fdb2174c7c8fb5bb37b5a4714d105a77f7857ca242930064662a637_e09a86c5
  • 0-02-05-64821ed482a3b61750c21cf584e09d15b18fad291c43fd771f85a973e839a71d_13e018e3
  • 0-02-05-c75b8d38f62474555fecc95095ce11606abae4761e62621fbae509b2fea9ca7d_e08de998
  • 0-02-05-d4bb0c5e9bcdbdb5642ec6e13b9281be5a2c0e0b3276e03efe7cf1db7ad11627_9c2b660d
  • 0-02-05-e65d75fa86e26f564f124544472c9c6a1305144d5502a8504ace18e7c578061c_56c3a930
  • 0-02-05-f89f668e24d4234bbb8b820d3d39bac9c7383b4ad729f7c87b642ada04a7e285_b8a47165

Property ID : TRS-0419-1528

Apartamente ne shitje 82,000 Euro - Apartamente 1+1
68 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament 1+1 ndodhet prane gjimnazit Ismail Qemali, ish ATSH-se dhe Ures Tabakeve,
Siperfaqia totale e apartamentit 68 m2, me certifikate pronesie 66 m2.
kati i 6 i fundit, ne pallat ekzistues,
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi me vete, dhome gjumi tualet me dritare, ballkon .
Eshte totalisht i rikonstruktuar me punime shume cilesore.
Dyer cilesore druri.
Me vetrata termike dopjo xham me gaz .
Teraca e hidroizoluar
Orientimi Lindje -jug -Perendim.
Apartamenti eshte i mobiluar, me perjashtim te dhomes gjumit.
Egziston mundesia per te vendosur ashensor dhe per te ndertuar papafingo mbi terace.
Cmimi i shitjes 82.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme