Detajet e prones

TRS-0419-1530 Shitet apartament dubleks, ndodhet ne rrugen e Elbasanit , prane drejtorise se higjenes , ambasades Amerikane - Tirane

 • 18
 • 1
 • 3
 • 4
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Property ID : TRS-0419-1530

Shitje 190,120 Euro - Apartamente 2+1
137.6 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament dubleks, ndodhet ne rrugen e Elbasanit , prane drejtorise se higjenes , ambasades Amerikane
Ndodhet ne katin e 5 dhe i 6-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe:
Kati i 5-te ka nje siperfaqe prej 101.2 m2,
Siperfaqe banimi 96.3m2 dhe siperfaqe shkallesh 5.8 m2
Kati i 6-te shtese:
Siperfaqe totale e katit te 6-te: 77.3 m2
Siperfaqe shtese 41.3 m2(sip banim 41.3 m2)
Sipefaqe verande: 36.0 m2.
Siperfaqe totale e dubleksit: 178,5 m2
Nga te cilat:
137,6 m2 siprfaqe banimi,
36 m2 verande,
5.8 m2 shkalle
Apartamenti eshte i mobiluar totalisht.
Cmimi i shitjes 1250 euro /m2
Cmimi total: 190.120 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme