Detajet e prones

TRS-0419-1536 Shitet apartament 1+1 ndodhet ne shkollen Barjam Curri , Te ministria e mbrojtjes! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1536

Apartamente ne shitje 750 Euro muaji - Apartamente 1+1
57 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet ne shkollen Barjam Curri , Te ministria e mbrojtjes.
Ka nje siperfaqe prej 57 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues
Shitet bosh , eshte hyrje e vjeter dhe ka nevoje per rikonstruksion.
Cmimi i shitjes 650 euro/ m2  i padisktueshem

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme