Detajet e prones

TRS-0419-1539 Shitet apartament 2+1 ndodhet tek shallvaret, mbrapa Taiwanit. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27

Property ID : TRS-0419-1539

Apartamente ne shitje, Shitje 115,000 Euro - Apartamente 2+1
74 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet tek shallvaret, mbrapa Taiwanit.
Ka nje siperfaqe prej 74 m2.
Ndodhet ne katin e 4, jo i fundit,te nje pallati 5 katesh ekzistues.
Eshte me hipoteke.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, totalisht, i mobiliuar dhe realizuar me nje projekt shume te bukur antik ne gure dhe dru.
Perdoret per biznes si hostel per dhenie me qera ditore per te huaj.
Cmimi i shitjes 115.000 euro.
Behet dhe me kembim me nje vile ne pozicion te mire me cmim 220.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme