Detajet e prones

TRS-0419-1540 Shitet bar-Cafe ndodhet prane Inxhinierise se Ndertimit. - Tirane

  • 457595ee-06b8-4555-a6f3-0367d40eebad
  • a80671c8-1280-42e8-885c-6096acf18a82

Property ID : TRS-0419-1540

Shitje 300,000 Euro - Bar

Shitet bar-Cafe ndodhet prane Inxhinierise se Ndertimit.
Ka nje siperfaqe prej 76 m2
Me hipoteke.
Ka verande prej 80 m2 .
Bari eshte i investuar dhe ne gjendje pune , me nje xhiro te kenaqshme .
Cmimi i shitjes 300.000 euro i diskutueshem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme