Detajet e prones

TRS-0419-1544 Shiten dy apartamente 1+1 prane Casa Italia. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1544

Apartamente ne shitje, Shitje 700 Euro m2 - Apartamente 1+1
80 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten dy apartamente 1+1 prane Casa Italia.
Kane nje siperfaqe nga 80 m2 secili.
Njeri eshte ne katin e 6-te me orientim nga lindja dhe tjetri ne katin 8-te me orientim nga jugu te nje pallati te ri .
Ndodhen ne nje kompleks mjaft te qete, te mire organizuar me gjelbrim dhe ambiente clodhese rekreative.
Parkim i garantuar brenda kompleksit.
Cmimi i shitjes per secilin vecmas eshte 700 euro/m2
Cmimi i shitjes bashke cmimi okazion 650 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme