Detajet e prones

TRS-0419-1545 Shitet hotel ndodhet ne Segmentin Tirane – Kombinat!! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1545

Shitje 600,000 Euro - Hotel
600 m2 11 Dhoma Gjumi12 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet hotel ndodhet ne Segmentin Tirane – Kombinat!!
Ka nje siperfaqe ndertimi 600 m2
Eshte hotel 3 katesh , dhe ka total 11 dhoma
Ka recepsion + bar.
Eshte ne gjendje pune.
Ka 8 vende parkimi.
Eshte me dokumentacion te rregullt.
Cmimi i shitjes 600.000 euro (i padiskutueshem )

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme