Detajet e prones

TRS-0419-1546 Shitet apartament 2+1 i adaptuar ne 1+1 ndodhet ne rrugen bardhyl , prane Ikedes. - Tirane

 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Property ID : TRS-0419-1546

Apartamente ne shitje, Shitje 75,600 Euro - Apartamente 1+1
84 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 i adaptuar ne 1+1 ndodhet ne rrugen bardhyl , prane Ikedes.
Ka nje siperfaqe prej 84 m2 me certifikate
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte e organizuar ne soxhorno te madhe , gatim dhe ngrenje dhe ndenje ,dhome gjumi , tualet , ballkon i madh tip verande.
Ka orientim nga lindja
Eshte totalisht i mobiluar
Shitet i mobiluar sic eshte
Cmimi okazion 900 euro/ m2 i padiskutueshem , 75600 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme