Detajet e prones

TRS-0419-1547 Shitet vile ndodhet ne Shkoze - Tirane

  • 4
  • 13

Property ID : TRS-0419-1547

Shitje 180,000 Euro - Vila
220 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile ndodhet ne Shkoze.
Eshte 2 kate mbi toke dhe 1 kat nen toke.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 90 m2
Ka nje siperfaqe trualli 220 m2
Siperfaqe e tokes se lire eshte 130 m2
Siperfaqja e katit nen toke eshte 150 m2.
Kati nen toke , eshte gjysma parkim 50 m2 qe mund te parkohen 2 makina , dhe pjesa tjeter eshte sallon dhe tualet.
Kati i pare eshte i gjithi me gur dekorativ.
Kati i pare eshte i mobiluar totalisht dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , soxhorno + ambjent gatimi , ballkon I madh rreth e rrotull katit .
Kati i dyte eshte i sapo perfunduar , me grafiato ,aktualisht eshte bosh.
Vila eshte me sistem ngrohje professional , kalldaje , sistem qendror .
Eshte me dokumentacion te rregullt truall + ndertese.
Eshte vile e rrethuar e sistemuar , me ambjente gjelberimi , clodhese.
Themelet jane per 5 kat.
Cmimi i shitjes 180.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme