Detajet e prones

TRS-0419-1548 Shitet apartament 1+1 ndodhet te brryli - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-0419-1548

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 1+1
54 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet te brryli.
Ka nje siperfaqe prej 54 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
E kap dielli gjithe kohes.
Ka mundesi per shtim dhome.
Eshte i mobiluar.
Eshte i organizuar ne dhome gjumi,soxhorno,tualet me dritare dhe verande 40 m2.
Veranda eshte me kangjella.
Cmimi i shitjes  1100 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme