Detajet e prones

TRS-0419-1550 Shitet bar- restorant ndodhet ne Tiranen e re. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1550

Shitje 6,000 Euro m2 - Restorant

Shitet bar- restorant ndodhet ne Tiranen e re.
Eshte buze rruge kryesore.
Eshte i mobiluar totalisht me te reja.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 me certifikate njesi.
Aktualisht eshte e dhene me qera me 1500 euro/ muaji
Ka 50 m2 verande te shfrytezueshme me leje te bashkise.
Ka nje investim te konsiderueshem me tende me hapje me pult elektronike dhe arredim bashkekohor.
Cmimi i shitjes 6000 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme