Detajet e prones

TRS-0419-1552 Shitet toke me siperfaqe 1121 m ne autostraden Tr-Dr, prane city park. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1552

Shitje 120,000 Euro - Toka

Shitet toke me siperfaqe 1121 m ne autostraden Tr-Dr, prane city park.
Ndodhet buze rruges kryesore.
Ka akses nga 2 rruge.
Eshte e rrethuar dhe e gjelberuar.
Eshte toke qe eshte investuarEshte e rrethuar ,e mbushur ne nivel me rrugen,pus uji
Ka qene me qera per magazina.
Cmimi i shitjes 120,000 mije euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme