Detajet e prones

TRS-0419-1553 Shitet dyqan ndodhet prane shkolles Vasil Shanto. - Tirane

  • 4ef4bb14-8690-4513-bc8d-29057b20498f
  • 48cf45a7-d0cc-4908-8fbd-708b929e02a8
  • c290d5da-10c1-4cd1-bb99-e2b017481450
  • f7aff86c-3afe-456c-a426-0c332f74ac4e
  • f045d999-9518-49c1-b9dd-f91f8b3390d6
  • f438aa73-4be3-41c1-809c-fcd349106215

Property ID : TRS-0419-1553

Dyqane ne shitje 80,000 Euro - Dyqan
40 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet prane shkolles Vasil Shanto .
Ka nje siperfaqe 40 m2
Ka verande , siperfaqe te shfrytezueshme 20 m2,

Ka aspirim per gatim qendror dhe kondicionim qendror,

Eshte shum i pershtatshem per Gjelltore , fast food (pasi pronari zoteron gjithe paisjet e fast food ), minimarket , parukeri , qender estetike , zyre dhe sherbime te ndryshme
Cmimi i shitjes 80.000 euro 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme