Detajet e prones

TRS-0419-1555 Shitet dyqan ndodhet tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial . - Tirane

  • 1111
  • 1111111
  • 111111111

Property ID : TRS-0419-1555

Dyqane ne shitje, Shitje 2,000 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan ndodhet tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial .
Ka nje siperfaqe 25m2 .
Eshte i larte 4,5 m.
Eshte nga Brenda kompleksit
Me hipoteke njesi
Ka fasade xhami 6 m.
Eshte me kondicionere dhe tualet.
Eshte shume i pershtatshem per parukeri, estetike ,zyre,rrobaqepsi dhe sherbime te ndryshme.
Mund te ndahet ne dy ambjente te ndryshme.
Cmimi i shitjes 2000 euro / m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme