Detajet e prones

TRS-0419-1556 Shitet vile 3 kateshe ndodhet ne Kamez. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1556

Shitje 170,000 Euro - Vila

Shitet vile 3 kateshe ndodhet ne Kamez.
Ka nje siperfaqe 278 m2 ndertim dhe 700 m2 toke.
Eshte me leje ndertimi dhe certifikate pronesie.
Eshte i organizuar ne tre kate te gjitha te mobiluara.
Cmimi i shitjes 170.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme