Detajet e prones

TRS-0419-1557 Shitet dyqan ndodhet ne qender te Kamzes. - Tirane

  • 7

Property ID : TRS-0419-1557

Dyqane ne shitje, Shitje 20,000 Euro - Bar, Dyqan

Shitet dyqan ndodhet ne qender te Kamzes.
Ka nje siperfaqe prej 17 m2.
Ka dhe verande 8 m2
Eshte me hipoteke
Aktualisht eshte i dhene me qera 15000 leke / muaj dhe funksionon si bar kafe
Cmimi i shitjes 20.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme