Detajet e prones

TRS-0419-1559 Shitet apartament 2+1 ndodhet ne rrugen Karl Gega, prane Stacionit te trenit. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRS-0419-1559

Apartamente ne shitje, Shitje 75,000 Euro - Apartamente 2+1
101 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne rrugen Karl Gega, prane Stacionit te trenit.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe dhe me kolona betoni.
Ka nje siperfaqe prej 101 m2.
Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,dhome ndenje,dhome gatimi,tualet me dritare.
Eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi shitjes 75.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme