Detajet e prones

TRS-0419-1560 Shitet vile me sip totale ndertimi 670 m2 - Tirane

  • 0-02-05-48ef345c2d1339f18884b7cfa270c9c9e8463bef75d3a3a06ae30ab8f20cbbd6_7aa45b77
  • 0-02-05-09325f5d2387efc1c57b7124e788c510d865a61fb88d58c09a09ffb034399ffe_580909cf
  • 0-02-05-c856b3fca3d7c16413a8fc7c28f81368ffe923fceb47ed2feaf2248d569abd55_f22a60cf
  • 0-02-0a-2e4a1a88ed43dbdd9f84200edae93e5d4d0147351bea0299c76239d5ca11b946_91474c33

Property ID : TRS-0419-1560

Shitje 850,000 Euro - Vila
670 m2 4 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile me sip totale ndertimi 670 m2 ,Ndodhet brenda pyllit orbital te Tiranes.
Ka garazh qe parkohen 6 makina +qilar per vera + 2 kate banim.
E ndare ne dy vileta me vete me sip banim 430 m2, 4 tualete.
Sip totale e truallit 885 m2.
Baza e ndertimit 220 m2
Siperfaqe e lire e truallit 665 m2 me oborr perpara e rrethuar me mur betoni, porte me vete dhe siperfaqe per rreth e gjelberuar dhe e dekoruar nr menyre perfekte.
Me elemente te larte sigurie me kamera.
Ka dhe dy parkimi ditore ne oborr.
Me leje ndertimi e miratuar nga KRKT dhe ndertuar me firme ndertimi sipas standarteve europiane dhe mareriale te certifikuara.
Eshte e re, e pabanuar.
Ka mundesi per te ushtruar dhe aktivitet per restorant per VIPA per verera cilesore.
Cmimi shitjes 850.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme