Detajet e prones

TRS-0419-1561 Shitet vile 2 kateshe. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1561

Apartamente ne shitje, Shitje 235,000 Euro - Vila

Shitet vile 2 kateshe.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2 dhe me siperfaqe oborri te jashtem 64.5 m2.
Ka 2 dhoma gjumi, 2 soxhorno ( dhoma ndenje) dy kende gatimi 2 tualete
Me dokumenta te rregullta hipotekore.
Eshte e rrethuar me porte me vete.
Ndodhet ne qender te Tiranes shume prane Sheshi Avni Rustemi ne PAZARIN E RI
Vila eshte ndertuar me materiale dhe me punime cilesore.
Oborri eshte i shtruar, i gjelberuar, i sitemuar dhe i rrethuar me 2 porta, porte me vete me pult per makina dhe porte per njerezit.
Mund te parkohen dhe 4 makina te vogla ose dy makina te medha.
Eshte e pershtateshme per banim per dy familje .
Eshte e rikonstruktuar serish dhe e mibiluar totalisht.
Ka mundesi dhe per papafingo ku mund te shtohen dhe dy dhoma gjumi te tjera.
Cmimi i shitjes:
OKAZION
235.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme