Detajet e prones

TRS-0419-1562 Shitet biznesi i nje butiku ndodhet ne rrugen Myslym Shyri!! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1562

Shitje 15,000 Euro  
20 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet biznesi i nje butiku ndodhet ne rrugen Myslym Shyri!!
Dyqani ka nje siperfaqe prej 20 m2 me fasade xhami
Ndodhet ne rrugen kryesore.
Investimi total i dyqanit qe nga instalimet, ndricimi, parketi, arredimi dhe materiale te tjera ne funksion te butikut.
Biznesi shitet me cmim 15000 euro
Qeraja aktuale eshte 1100 euro/ muaji
Dyqani eshte i lire ne daten 1 Mars 2020.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme