Detajet e prones

TRS-0419-1563 Shitet hotel prane qendres se Tirane 2 km nga bulevardi kryesor!! - Tirane

  • Capture123

Property ID : TRS-0419-1563

Shitje 17,000,000 Euro - Hotel

 

Shitet hotel prane qendres se Tirane 2 km nga bulevardi kryesor.
Ndodhet e nje pozicion shum te favorshem dhe buze rruge krysore.
Hoteli ka nje siperfaqe totale prej rreth 1.000 m2,
Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente.
Hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht:
Kati perdhe – recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie. me siperfaqe 120 m2
Kati i pare – 8 dhoma gjumi me siperfaqe totale 240 m2
kati i dyte – 4 dhoma gjumi dhe nje apartament me siperfaqe totale 180 m2
Kati i trete – 1 apartament me siperfaqe 60 m2
Kati nentoke – ambient me siperfaqe 250 m2, i pa investuar, e cila mund te behet qender SPA ne funksion te hotelit por edhe klienteve nga rruga duke qene se bodrumi ka lidhjen vertikale me ashensor me hotelin dhe nje hyrje tjeter kryesore nga bulevardi Bajram Curri.
hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash.
Hoteli eshte i investuar totalisht , I mobiluar shum mire duke ofruar komoditet dhe qetesi ,  Ka punime teper  speciale
Cmimi shitjes 1.700.000 euro, bruto.

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme