Detajet e prones

TRS-0419-1567 Shitet toke ndodhet Brenda pyllit oriental ne perimetrin TEG-LUNDER – SHKOZE! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1567

Shitje 120 Euro m2 - Toka

Shitet toke ndodhet Brenda pyllit oriental ne perimetrin TEG-LUNDER – SHKOZE!
Gjelberim dhe ullishte.
Ka nje siperfaqe 800 m2.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie
Zone e studiuar per ndertim vilash
Cmimi i shitjes 120 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme