Detajet e prones

TRS-0419-1568 Shiten dy ambjente ndodhen ne komunen e parisit! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1568

Shitje 1,500 Euro m2 - Ambjente biznesi

Shiten dy ambjente ndodhen ne komunen e parisit!
Kane siperfaqe 90. 2 m2 dhe 40 .6 m2
Ndodhen ne katin perdhe
Jane shum te pershtatshme per banim  dhe per biznes
Aktualisht jane te pershtatatura per banim
Me hipoteke njesi te dyja
Cmimi i shitjes per secilen 1500 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme