Detajet e prones

TRS-0419-1569 Shitet shtepi private nje kateshe ndodhet ne Sauk te vjeter!! - Tirane

  • 25
  • 26
  • 17
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Property ID : TRS-0419-1569

Shitje 150,000 Euro - Vila
500 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private nje kateshe ndodhet ne Sauk te vjeter!!
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe totale 500 m2 me hipoteke.
Truall I lire 400 m2 e mbledhe me peme frutore
Rreth e perqark shpise anash dhe mbrapa ka 4m largesi nga gardhi
Ka 2 dhoma gjumi, soxhorno, nje tualet ka dhe nje objekt magazine brenda ketij trualli me siperfaqe 15 m2 me solete.
Ka uje me pus dhe me linje.
Shtepia eshte me cati, e rrethuar me porte me vete, e mobiluar me te gjitha.
Me dokumantacion te rregullt
Cmimi i Shitjes 150 000 euro. 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme