Detajet e prones

TRS-0419-1571 Shitet shtepi banimi 1 kateshe ndodhet ne rrugen e Kavajes, prane Kishes Katolike. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1571

Shitje 100,000 Euro - Vila
133 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi banimi 1 kateshe ndodhet ne rrugen e Kavajes ,prane Kishes Katolike.
Ka nje siperfaqe truall + ndertese 133 m2
Siperfaqe ndertimi 70 m2
Eshte me certifikata pronesie shum te rregullta , certifikate per truallin me vete dhe te baneses me vete.
Siperfaqe truall i lire 63 m2 oborr i gjelberuar i mbjelle me portokalle
Eshte e organizuar ne 2+1 soxhorno , ambjent gatimi , dy dhoma gjumi, tualet
Nje dhome eshte e pershtatur per ta lene me qera
Shtepia eshte e amortizuar , ka nevoje per investim total.
Behet dhe me kembim me nje apartament ne katin e dyte.
Eshte shum e pershtatshme per ndertim pallati , ka pozicion shum te favorshem.
Cmimi i shitjes 100.000 euro i padiskutueshem

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme