Detajet e prones

TRS-0419-1572 Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 91 m2 , kati i dyte ne nje pallat tre katesh me dy familje ne kat. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1572

Apartamente ne shitje 110,000 Euro - Apartamente 3+1
91 m21 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 91 m2 , kati i dyte ne nje pallat tre katesh me dy familje ne kat.
Orientim Jug- lindje- Veri- perendim.
Me dokumenta te rregullta hipotekore.
Apartamenti ndodhet tek blloku 1 Maj ne Tiranen e re, perballe ish Ekspozies Shqiperia Sot dhe Gjykates se Rrethit.
Pallati eshte ekzistues me tulle te kuqe.
Eshte i pozicionuar dhe ka komunikim me rruget lidhese me Stadiumin Dinamo, rrugen Sulejman Delvina Lulishten 1 Maj, Bulevardin Gjergj Fishta.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe me mobilim modest pasi eshte i dhene me qera me vleren 40.000 leke ne muaj.
Eshte shume i pershtateshem per banim dhe investim per tu lene me qera.
Cmimi i Shitjes 110.000 euro.
Shitja behet edhe me kembim me nje apartament te vogel 1+1 ne zone rreth saj deri tek Komuna e parisit, Myslym Shyri , rruga e kavajes Tirana e re, me diference lekesh .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme