Detajet e prones

TRS-0419-1575 Shitet apartament 2+1 Ndodhet ne Yzberisht te KMY , prane pishinave Demneri!! - Tirane

 • 1
 • 2
 • 4
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 17
 • 16
 • 15
 • 14
 • 13
 • 12
 • 11
 • 10
 • 9

Property ID : TRS-0419-1575

Apartamente me qera 65,000 Euro - Apartamente 2+1
90 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 Ndodhet ne Yzberisht te KMY , prane pishinave Demneri!!
Ka nje siperfaqe prej 90 m2
Ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon , 1 tualet me aspirator.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie
Ka orientim Lindje-Perendim
Eshte totalisht i investuar eshte e mobiluar vete dhoma e gjumit dhe guzhina
Cmimi i shitjes 65.000 euro i diskutueshem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme