Detajet e prones

TRS-0419-1576 Shitet Apartament ne rrugen e Kavajes prane qendres. - Tirane

 • 0-02-05-2aa475326ee5d63abc6e91cdcee7ff3586cd7d8d1bf9572b1a4df2afa260a9f1_e703e9f6
 • 0-02-05-7a74061c1bced43d708aead5aad05a3225caba528cfcd1f6c928810da6125b43_e7766787
 • 0-02-05-8a724d2a28fbf5628e3e8b38363f6733999a1771c51dff5837ae13b7dc8beea2_1caf37a7
 • 0-02-05-090f0f1dcb1f7866bcbb1a7b6a5ac9349a280f74b3329829184fc218179ee96e_9842fffb
 • 0-02-05-112b0f499ab1a6bf3969bbf2fb53a35865f9cdfd4ce1375073781d6d4cb4c9bd_a96c4a7
 • 0-02-05-879dc9b5ab5988b37629c07fa10039368af44f24b81fa9679b1a37235617177c_bfbb6995
 • 0-02-05-8170f7ba1592db3d289059453a061f677031689b6cc701c44d2bda44f457d87c_fdd58a6b
 • 0-02-05-13149c39d586128bf6dd72d421cd782508eef19b5d2ad69006513eb932eb4d5b_124129e8
 • 0-02-05-60683b6ffa9aa2ab2999c15e81c52b5752ee5542450ec6ed6ae8ed4ec045c0db_8239ada5
 • 0-02-05-c367b5832df77e377e922e06fd2f028241e8afc9eedca8175f4670fa91ed2a77_a4939cbc
 • 0-02-05-cbe70a1063fb1fd9a366048ec126b392b623b26bb605003c1da807044297487a_d2b28781
 • 0-02-05-d9c4cb65c308bf4df0c1c0a6fee9c5e9ea65af3356876b5ff16cd0308a15ddc5_cad6ad67
 • 0-02-05-dc728bc03646670a8f196d7a420e5dd6dd2aa5ff5aa22ca65108b0420d0d1aec_77220a04
 • 0-02-05-dfda22fb548e00c1855f6dbc0e90028ce4435eb226db1ecbbb3337002e7ac082_a39186cf
 • 0-02-05-e38e177a98d65c8b9bf7456c1fa9faf6dd049642780ecd5d1f3a820c6257913e_337cfdcd
 • 0-02-05-e339e3015ea42e7232a70d99424bd0e7ddb8be14fc9c1b72d067746183e424d1_23380e60

Property ID : TRS-0419-1576

Apartamente ne shitje, Shitje 265,000 Euro - Apartamente 4+1
150 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament ne rrugen e Kavajes prane qendres.
Apartamenti ka siperfaqe 150 m2.
Ne pallat te ri me ashensor.
Ndodhet ne katin 5-te .
Ka 4 dhoma gjumi, soxhorno, dy tualete, te dyja me dritare tre ballkone.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht.
Ka mobilim te ri.
Sistem ciller kondicionimi, tavane te varura dhe jane perdorur materiale teper cilesore si ne rikonstruksion dhe ne mobilim.
Ka investuar nje vlere prej 65.000 euro te faturuara.
Ka siguruar apartamentin ne kompani sigurimi me vlere 200.000 Euro, pa paisjet dhe mobilimin.
Pas perfundimit te mobilimit do te bej siguracion ekstra te paisjeve dhe mobilimit.
Cmimi i shitjes 265.000 euro
Apartamenti kerkohet me qera ne vleren 1200 euro ne rast se bleresi e do per investim.
Mund te ndahet dhe ne dy apartamente 2+1 me nje investim fare te vogel.

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme