Detajet e prones

TRS-0419-1577 Shitet apartament 1+1 ndodhet prane kristal center. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5

Property ID : TRS-0419-1577

Apartamente ne shitje, Shitje 72,000 Euro - Apartamente 1+1
80 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet prane kristal center.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 bruto dhe 67 m2 neto me hipoteke
Ndodhet ne katin 5 .
Eshte i pajisur me hipoteke
Shitet bosh
Eshte i organizuar ne dhome gjumi,soxhorno,tualet me dritare dhe ballkon
Cmimi i shitjes 72.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme