Detajet e prones

TRS-0419-1578 Shitet apartament 1+1 ndodhet ne laprake - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRS-0419-1578

Apartamente ne shitje, Shitje 41,000 Euro - Apartamente 1+1
52 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet ne laprake
Ka nje siperfaqe prej 52 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin 3.
Eshte i pajisur me hipoteke
E kap dielli gjithe kohes.
Shitet bosh
Eshte i organizuar ne dhome gjumi,soxhorno,tualet me dritare dhe ballkon
Cmimi i shitjes 41.000 euro i diskutueshem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme