Detajet e prones

TRS-0419-1580 Shitet 2 vila me siperfaqe 250 m2 secila ndertuar ne nje toke me siperfaqe 7000 m2 - Tirane

  • 4
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
  • 16
  • 17
  • 24

Property ID : TRS-0419-1580

Shitje, Vile ne shitje 1,100,000 Euro - Vila
250 m28 Dhoma Gjumi4 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet 2 vila me siperfaqe 250 m2 secila ndertuar ne nje toke me siperfaqe 7000 m2
ndodhen ne nje zone shum te zhvilluar per biznes dhe Banim prane Kombinatit dhe Vaqarit ne zonat e hotelerise.
Te dyja vilat jane secila nga 2 kate
Njera eshte e mobiluar per banim dhe tjetra per biznes, kantine vere prodhimi .
Vila 2 kateshe e cila perdoret per banim , kati i pare eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimii, 2 dhoma gjumi ,dy tualete , ka oxhak me dru.
,kati i dyte eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi dy tualete , ka oxhak me dru
Te dyja vilat jane ndertime te reja .
Cmimi i shitjes 1.1Milion euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme