Detajet e prones

TRS-0419-1581 Shitet vile ndodhet ne nje zone vilash prane shkolles se baletit. - Tirane

 • 0-02-0a-1efa755fe382d4f93c3a4dc5466978b100bc9a48749c166aa912957b0c7eb34b_7320b696
 • 0-02-0a-10aee80303f87188e0e4b1b5717664def320697d57e0234d075702485022cae0_9c0b56c0
 • 0-02-0a-57a5995dc9e20dbcd968719ac4b3b178a6a13b42218e07f4e9737ec9ff8cf5a8_5ce6b043
 • 0-02-0a-514f89af8979e2686ccd423875e680767a72dfe5ad5c7b72f0bdf2a6c3f41e16_5c3da446
 • 0-02-0a-538bd36316af666dc918b3d2be38d2e908c0f12dcc613f8a187e3422fea9ed93_23c8b17f
 • 0-02-0a-2443c6f3fcdc69c74e8661e670896e6e6a7bf58e5b3a04cced995eddbbc722dd_3db32722
 • 0-02-0a-4661d893c113b5209476be0c6b0bacd826cd07da91e4c2420b0687f8efcba318_5e943f75
 • 0-02-0a-86151e5c6d0ef7784d9f7cd9133fd7a04c58dbaf37e84ac90fd58d3ca63c05bf_ef8080d6
 • 0-02-0a-14379765a6abd971ba34702b6b2c615dcafb0f640c7260dd8d8e823203e6565c_42fb011a
 • 0-02-0a-cd96d824028d91d6b5836bdfb49350d05d04aa57e1e92ce18f04e24e7a417922_3a04b5dd
 • 0-02-0a-e027c12e8e4ffc9027d370f832e7489bde49e813c31b69a287f12c2854fe4ac3_7d4bca8

Property ID : TRS-0419-1581

Shitje, Vile ne shitje 250,000 Euro - Vila
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile ndodhet ne nje zone vilash prane shkolles se baletit.
Vila ka nje siperfaqe prej 120 m2 ka dy dhoma gjumi, dhome ndenje me oxhak, dhome ngrenie me vete, koridor, nje tualet me dritare
Ka dhe verande jashte.
Ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 390 m2 me gjithe shtepine.
Ka dhe nje depo qe mund te perdoret per dyqan 16 m2.
Ka nje bodrum ( strehim) ne hyrje dhe dalje, per magazinim, depo vererash etj.
Shtepia eshte e rrethuar me mur dhe porte me vete , oborri eshte i gjelberuar i mbjelle me agrume , limona , portokalle.
Shtepia ka hapesira anash dhe mbrapa rreth saj , dhe pjesa me e madhe e oborrit eshte perpara.
Ka kolona dhe themele per papafingo ose kat shtese.
Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes 250.000 euro.
Cmimi eshte i dikutueshem ne rast se shit-blerja behet ne periudhen e rivleresimit te pronave qe ka filluar ne janar te 2020 deri ne shtator te 2020.
Shitja behet edhe me nderrim me nje apartament 1+1.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme