Detajet e prones

TRS-0419-1662 Shitet vile e cila ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe te gjelberuar prane tegut. - Tirane

 • 0-02-05-0c0a55f987565518bbe6cc5702b77c723d8db701aa181d1205342c4d0748375f_e812f7bd
 • 0-02-05-0dd9ac6617b485c9067c1df877bd6ae0644a23eab41506aa6a7085da29719f0a_33066bb2
 • 0-02-05-3a21a85b36eaf6d6bb6637282e04ee8ac5c8d64d692ece3d5f2ed0f0a6532c64_a075f4d5
 • 0-02-05-4f042feba4772ab6e7f5f521a9fb8568cc83717fba91d3bea7ff4f54627aa62f_cbdd8dc7
 • 0-02-05-6ab0e28fe9e37cef54c1b0ee471f081090c877e448496ba1fc1d34ad06334f6b_762567fd
 • 0-02-05-6d4e09ba911042a539ba32e38c33895245002eb88dec8eb8ce42077f20a3d9da_2faef18d
 • 0-02-05-6e18c51210be9712b62af9d543eaa249bac20d116c424c0706cb66f87fd63076_f4e43043
 • 0-02-05-8eb2c7ca98a3bd523dc9fedc7b6ae591c6d0741dffdb90fddecf65d752b73589_71b96628
 • 0-02-05-41f2195d0214d0d525ac01bb0eed61f41a7174fff9e6c85c514f4e7867465928_3f1dce53
 • 0-02-05-56bef00bffb565725b01ef7b7c64a426479feb17fb9a66a6c010e51a34cba582_dc9f9d61
 • 0-02-05-3380b87ec554f19bf331d371d9972033b9c4278cbcae970f0b37a3fb4c773dbb_d0694f69
 • 0-02-05-b0b326c0fe6af3d6a7a981dc5da2bfc9e3ec88f788ac5903497553b9416e8b2b_8947196b
 • 0-02-05-b2fdbddfdd59d910f18070be3337e374929e7fe840753f7b484e7928dda746b0_71f709c1
 • 0-02-05-b2452dbfa92e178ef723a6846ddd15657082c35c61acbcc44faddbf3dde2bea3_f9f14289
 • 0-02-05-ed47b36135a2fc474ab88c290c229f71a7fcfc46c98019698dff353eeab24253_7a0e73ac
 • 0-02-05-f5e5b90892ea47c888b839bbb3428debcf12597474ed495cd3fe9e522225a8f8_7590fb3b
 • 0-02-05-f43ec4cd130314ea91abe3eb90a82c7400f4640bd9c22077fae054e574165121_2a1f1b70

Property ID : TRS-0419-1662

Vile ne shitje 507,500 Euro - Vila
406 m26 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet vile e cila ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe te gjelberuar prane tegut.
Vila eshte e ndertuar kohet e fundit me punime teper speciale , sistem termoizolim , sistem ngrohje ftohje te kohes se fundit ,panele diellore te rrethuara ,me roje , kamera sistem sigurie , elemetet e sigurise se kohes se fundit.
Vila ka nga 6 dhoma te arreduara totalisht me mobilim te ri sipas standarteve te BE-se.
Brenda kompleksit ka sauna , palester.,lavanderi, bar, restorant.
Ka gjelberim dhe ambjente relaksuse.
Ka nje infrastrukture dhe pamje fantastike nga liqeni i farkes, dhe orientuar nga jugu, ne perendim plot drite, diell dhe ajer te paster.
Siperfaqja totale e viles eshte 406 m2
Per shkak te pozicionit ku ka afersi me qendren e Tiranes per shkak te autostrades Tirane-TEG, mund te argetoheni edhe nepermjet aktiviteteve sportivo argetuese me varka, bicikleta, hiking etj ne kodrat panoramike te kodrave te liqenit artificial te tiranes, lundres, farkes, mjull bathore, berzhites qaf krrabes, shkozes dhe deri ne parkun kombetar te dajtit, qaf priskes, shengjergjit etj.
Cmimi i shitjes 507500 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme