Detajet e prones

TRS-0419-1713 Shitet dyqan te liqeni i thate . - Tirane

Property ID : TRS-0419-1713

Dyqane ne shitje, Shitje 375,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te liqeni i thate .
Ka nje siperfaqe prej 250 m2 .
Ambjenti eshte me 4 ndarje me gibs dhe ka 2 tualete .
Ka pamje fantastike nga liqeni ..dhe ndricim natyral gjithe diten .
Cmimi 1500 euro/m2 .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme