Detajet e prones

TRS-0419-1714 Shitet dyqan te liqeni i thate . - Tirane

Property ID : TRS-0419-1714

Shitje 120,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te liqeni i thate .
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 .
Eshte me vertrate xhami nga te dyja anet .
Ambjenti eshte open space dhe ka 2 tualete .
Cmimi i shitjes 1000 euro/m2 .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme