Detajet e prones

TRS-0419-1772 Shitet dyqan ndodhet te kastrati , prane Pallatit me Shigjeta - Tirane

Property ID : TRS-0419-1772

Dyqane ne shitje 65,000 Euro - Dyqan
50.3 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet te kastrati , prane Pallatit me Shigjeta 
Ka nje siperfaqe prej 50.3 m2 ,me hipoteke njesi
Ka tualet brenda
Ka fasade xhami 6 m,dhe ka nje lartesi prej 4.2 m
Eshte shum e pershtatshme per dyqan market , rrobaqepsi , parukeri etj
Ka qene e leshuar me qera 20000 leke / muaji
Cmimi i shitjes 65.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme