Detajet e prones

TRS-0419-1840 Shitet kapanon ne Vore-Fushe Preze,prane Doganes. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1840

Shitje 380,000 Euro - Magazine

Shitet kapanon ne Vore-Fushe Preze,prane Doganes.
Ka siperfaqe 2000 m2
Ndodhet ne nj siperfaqe toke 9000 m2
Eshte i pershtatshem per magazinim mallarash te lehta dhe te renda .
Cmimi i shitjes 380.000 €uro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme