Detajet e prones

TRS-0419-1850 Shitet Objekt ndertimi per Magazinim, linje prodhimi, fasoneri, kompani te ndryshme elitare. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1850

Ndertese ne shitje 1,150,000 Euro - Magazine

Shitet Objekt ndertimi per Magazinim, linje prodhimi, fasoneri, kompani te ndryshme elitare.

Eshte e porsa ndertuar me projekt, standarte dhe parametra bashkekohere te BE-se.

Siperfaqia Totale  e truallit 3850 m2

Baza e ndertimit 1000 m2

Siperfaqja e magazines 2000 m2 ne dy kate e organizuar me ambiente zyrash dhe magazinim apo linja prodhimi te cdo lloji.

Projekti eshte parashikuar per nje komunikim perfekt mes dy kateve me shkalle dhe ashensor.

Me ambiente komode pune, qetesie dhe relaksi.

E rrethuar dhe elemente te larte sigurie me sistem kamerash termike dhe vidio.

Siperfaqia e lire e truallit 2850 m2 qe sherben per parkim makinash dhe traelera.

Ndodhet ne zonen e Vaqarrit me infrastrukture shume te rregullt me funksion industrial.

Shitja 1.150.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme