Detajet e prones

TRS-0419-1869 Shitet toke ndodhet ne nje zone shume te mire turistike rezidenciale ne bregdet 200 m nga vija e detit .

Property ID : TRS-0419-1869

Toke ne shitje 52,000 Euro - Toka

Shitet toke ndodhet ne nje zone shume te mire turistike rezidenciale ne bregdet 200 m nga vija e detit .
Ka nje siperfaqe prej 777 m2 dhe nje ndertese(nje dhome) prej 24 m2.
Eshte ngjitur me nje kompleks.

Cmimi i shitjes 52.000 euro

Prona te ngjashme