Detajet e prones

TRS-0419-1912 Shitet vile ndodhet ne Kombinat perballe misto mames. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1912

Vile ne shitje 320,000 Euro - Vila

Shitet vile ndodhet ne Kombinat perballe misto mames.
Ndodhet ne nje siperfaqe trualli prej 350 m2.
Ka tre kate dhe secili kat ka siperfaqe 130 m2.
Eshte me dokumenta te rregullta.
Eshte me sistem kapot,i shtruar me parket,eshte i investuar.
Ka dyert e brendshme,me sistem chiller.Ka vend per parkim tre makina.
Cmimi i shitjes 320.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme