Detajet e prones

TRS-0419-1400 Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit - Tirane

  • 19
  • 20
  • 22
  • 1
  • 11
  • 18

Property ID : TRS-0412-1400

Apartamente ne shitje 120,000 Euro - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te kodra e diellit.
Ka nje Siperfaqe prej 80 m2 me certifikate , 91m2 siperfaqe te perbashket.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon
Ka orientim shum te mire me diell gjate gjithe kohes , Jug-lindje
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore
Cmimi i shitjes 120000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme