Detajet e prones

TRS-049-1564 Shitet toke ullishte 4000 m2, toke e trasheguar! - Tirane

Property ID : TRS-049-1564

Shitje 120 Euro m2 - Toka

Shitet toke ullishte 4000 m2, toke e trasheguar edhe me ligjin 7501!
Pozicon fantastik nga liqeni artificial , shikon gjithe tiranen
Dimensione 100 se gjati 40 se gjeri
Ka dy rruge nje rruge kryesore dhe anesore
Eshte buze rruge
Me certifikate pronesie
Cmimi i shitjes 120 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme