Detajet e prones

TRS-0518-940 Shitet vile ne Berzhite. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 11
 • 12
 • 21
 • 23
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 33
 • 34
 • 35
 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 11
 • 12
 • 21
 • 23
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 42
 • 43
 • 46
 • 47
 • 48
 • 55

Property ID : TRS-0518-940

Shitje 300,000 Euro  
302 m26 Dhoma Gjumi4 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile ne Berzhite.
Eshte vile 3 kateshe
Ka nje siperfaqe trualli prej 302 m2
Siperfaqja e jashtme rreth 1000 m toke truall.
Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt , me hipoteke ,leje ndertimi
Kati i pare 102 m2 i organizuar ne holl pritjeje , guzhine me kalldaj druri , me gaz
Kati i dyte 122 m2 , eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi , nje salon , tualet dhe 2 ballkon
Kati i trete eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi
Ka oborr me gjelberim , gjithashtu dhe vend ku mund te parkohen 2-3 makina
Cmimi i shitjes 300.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme