Detajet e prones

TRS-0518-942 Shitet dyqan tek liqeni i thate - Tirane

  • 12
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 11
  • 12

Property ID : TRS-0518-942

Shitje 1,200 Euro m2 - Dyqan
100.14 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

-Shitet dyqan tek liqeni i thate
Ka nje siperfaqe prej 100.14 m2
Ka shesh pushimi
Eshte i ndare ne dy ambjente 34 dhe 66 m2
Ka dy tualete
Mund te shitet dhe vec e vec
Cmimi i shitjes 1200 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme