Detajet e prones

TRS-0518-943 Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRS-0518-943

Shitje 3,000 Euro m2 - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyri
Ndodhet ne katin e pare.
Ka nje siperfaqe prej 75m2
Eshte i ndare ne nje dyqan dhe nje gasioniere te mobiluar shume mire te cilen e jep me booking ( 30 euro nata)
Ku 35 m2 eshte dyqani dhe 35 m2 eshte gasoniere.
Prona eshte me hipoteke te rregullt.
Dyqani eshte me qepene elektrike, me fasade xhami
Qendrimi i qeramarresit te dyqanit varet nga shitesi.
Shiten vetem te dyja bashke.
E shet sic eshte , por dhe mund ti heqi.
Cmimi 3000 euro /m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme