Detajet e prones

TRS-0518-947 Shitet vile 3 kateshe ne Selite - Tirane

Property ID : TRS-0518-947

Shitje 11,000,000 Euro - Vila

Shitet vile 3 kateshe ne Selite
Ka nje siperfaqe truallit 500 m2.
Baza e ndertimit 160 m2.
Kati pare eshte i organizuar ne 4 dhoma,dy tualete.
Kati i 2 eshte i organizuar ne 5 dhoma,tre tualete.
Kati i 3 eshte i organizuar ne 5 dhoma,tre tualete
Ka gjithashtu dhe papafingo me 3 dhoma dhe 2 tualete.
Papafingo ka nje siperfaqe prej 140 m2.
Siperfaqe e lire e truallit eshte 340 m2
Oborri 300 m2 ku mund te parkohen 7-8 makina.
Cmimi i shitjes 1.1000000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme