Detajet e prones

TRS-0518-948 Shitet vile 3-kateshe prane Kopeshti Zoologjike. - Tirane

Property ID : TRS-0518-948

Shitje 15,000,000 Euro - Vila

Shitet vile 3-kateshe prane Kopeshti Zoologjike.
Ka pamje nga Kopeshti Zoologjik dhe taracen e shfrytezueshme
Ka nje truall me siperfaqe prej 800 m2
Secili kate ka nje siperfaqe ndertimi prej 244 m2
Cdo kat ka 1 tualet dhe 5 ndarje
Kati 1 ka nje holl me siperfaqe 67 m2 pa kollona, me ngrohje qendrore, kondicioner, gjenerator, sauna
Cmimi 1.5000000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme