Detajet e prones

TRS-0518-953 Shitet apartament 2+1 te shkolla e baletit , tregu elektrik - Tirane

Property ID : TRS-0518-953

Shitje 70,000 Euro - Apartamente 2+1
74 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1  te shkolla e baletit , tregu elektrik
Ka nje siperfaqe prej 74 m2
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues
Eshte i pajisur me hipoteke
Eshte i organizuar ne soxhorno, dhome ngrenie , dy dhoma gjumi, tualet , ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar
Cmimi i shitjes  70.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme