Detajet e prones

TRS-0518-957 Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Dritan Hoxha - Tirane

Property ID : TRS-0518-957

Shitje 650,000 Euro - Vila

Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Dritan Hoxha
Ndodhet ne nje bllok pishash
Eshte e pajisur me certifikate
Ka nje siperfaqe trualli prej 400 m2
Siperfaqe ndertimi 570 m2
Cdo kat ka nje siperfaqe prej 187 m2
Cdo kat eshte i perbere nga 5 dhoma dhe nga dy tualete
Ka nje oborr ku mund te parkohen 4 makina dhe ka ambjente ndihmese magazina dhe tualet, ka bace me limona dhe portokalle.
Ka punime me sistem termo izolus dhe grafiato nga jashte
Cmimi 650.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme